Ostim Mega Makine (OMM)
Anasayfaya dön

Sadece kendi
işimizi yapıyoruz.

1978 yılında üretimin ihtiyaç duyduğu ürünlerin satışını yapan Ostim Mega Makine A.Ş., "makine araçları" ile "teknik donanım"ı bir araya getiren ilk firmadır. sektörler aynı çatı altında İki ayrı merkezde "endüstriyel market" olarak faaliyet gösteren firmamız 3.500 m2 mağaza alanı ve 5.000 m2 depolama alanı ile hizmet vermektedir. Kendi alanında kalitesini kanıtlamış yerli ve yabancı birçok markanın bayisi veya ithalatçısı olan firmamız çelik, inşaat, otomotiv ve ahşap sektörleri başta olmak üzere birçok sektöre hitap eden ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış binlerce güler yüzlü müşteriye yılların verdiği güvenle hizmet veren firmamız, kamu kurumlarının da makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uluslararası ihalelere katılan ve birçok anahtar teslim projeyi başarı ile tamamlayan firmamız, üretici olmamasına rağmen ihracat yapan ender firmalardan biridir.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, 2009 yılında hayata geçirdiği Hirdavat.com ile online alışverişte sektörün öncüsü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ile hedeflediği müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı, hem online alışverişte hem de mağazalarda.

Konusunda uzman ve özverili çalışanları ile müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, belirlenen ürünü rekabetçi fiyat yaklaşımı ile sunmak, satış ve satış sonrası hizmeti en üst düzeyde sunmak şirketimizin hedefidir. eğitime ve yeniliğe verilen önem.

Ostim Mega Makina'nın vizyonu, ulusal ve uluslararası platformlarda sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini kendine duyduğu güvenle sürdürmektir.